Реставрація старого паркету в квартирі - Русанівка, Березняки, Дарниця,Лісовий масив,дніпровський, Бортничі.

Реставрація старого паркету в квартирі - Русанівка, Березняки, Дарниця,Лісовий масив, Дніпровський, Бортничі, Троєщина. Ціни - дуже низькі. Дешевше не найдеш! Звони зараз!  80 грн за м.кв.

050 770 80 59, 067 983 53 12, 093 754 78 25.

Сьогодні багато власників своїх квартир , які задумали обновити свою підлогу роблять велику помилку коли демонтують свій старий поношений паркет та викидають його на мусор!  На томість роблять стяжку та вкладають дешевий ламінат чи паркетну так звану дошку.... Власники квартир не підозрюють що їх старій паркет може за ОДИН ДНЬ, БЕЗ ПИЛЮКИ та ЗАПАХУ стати зовсім новесеньким, білесеньким  та красивим паркетом. Давайте я Вас проконсультую та розставлю все по поличкам.

Так звані строітелі, ніколи не скажуть Вам правду. Що старий паркет можна за 1 день відреставрувати обновити зашпаклювати щілини та покрити лаком без запаху за порівняно дуже малу ціну! Адже  строітелям вигідно зірвати весь паркет, потім залити стяжку, почекати поки вона висохне. Потім рівняти самовірівнюючим, потім прошліфувати, потім на підложку положити той же ламінат... Адже у строітелей немає спеціального інструмента для циклівки шліфовки реставрації старого паркета. Більше того - їм вигідно по грошам, адже при такому розкладі вони заробляють на вас в четверо пятеро більше. Плюс  звісно Вам прийдеться витратитись на матеріали: ламінат, самовирівнюючу суміш, грунтовки, підложку, стяжку, транспортні, послуги грущиків і т.д. Їм наплювати на ваші витрати! Аби їхні кишені були повні! До того д - ламінат чи паркетна дошка - це всього навсього пресований картон, який чере пять років розлізеться по швам!!!! ПАРКЕТ же - вічний. Його можна через пять років знову поциклювати пошліфувати та знову буде як новий. Більше того - модна покрити його масло-воском чи надати колір....

ТОМУ Я пропоную бюджетний варіант для вашої підлоги. Відреставрувати Ваш паркет за ОДИН день, Без Пилюки, та покрити його ЛАКОМ, МАСЛОМ ВОСКОМ без запаху.  І Ваш паркет знову буде новим, як ніби то тільки положили. Ми знаходимось на Березняках. Робимо підлогу ПІД КЛЮЧ. Приїзжаємо зі своїми матеріалами. Зранку приїхали - ввечері здали роботу. Робимо паркетні підлоги уже більше 10 років. Майстри пропрацювали паркетчиками все своє життя. Майстрам по 50 років. Це не пацани -заробітчани, які не розуміють що вони роблять, і яким аби зрубати по-швидше гроші та втікти. Наші майстри - справні специ у своїй справі, бо займаються тільки деревяними підлогами!!!! З радістю попрацюємо  паркетчик на Березняках,  паркетчик Осокорках,  паркетчик позняках,  паркетчик Русанівці,  паркетчик Троєщені,  паркетчик В дніпровському районі, паркетчик, паркетчик в деснянському районі, паркетчик на печерську,  паркетчик по києву, паркетчик в Бортничах, паркетчик на Лісному масиві. Також виїзджаємо по Київській області, на дачу, під києвом!

теги: реставрація старого паркету в квартирі , цикльовка паркету на березняках, цикльовка паркету на старій дарниці, цикльовка паркету на русанівці ціна, скільки коштує цикльовка, цикльовка паркету в бортничах, цикльовка паркету на троєщені, цикльовка паркету лісовий масив, шліфовка паркету на печерську, цикльовка краски на підлозі, цикльовка старої підлоги соснової, цикльовка і шліфовка соснових досок.

теги на русском языке: реставрация старого паркета в квартире, циклёвка паркета на берепзняках, циклёвка шлифовка паркета на русановку, циклёвка реставрация паркета на троещене, циклёвка паркета  на лесном масиве, циклёвка шлифовка пола  в старой дарнице, циклёвка обновление пола на славутиче, реставрировать старый паркет, реставрация деревянного пола, стоимость циклёвки пола , в киеве, в киевской области.